HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Açıkgöz Hukuk Bürosu, Avukat Hayrettin Açıkgöz tarafından 2002 yılında Ankara’da kurulmuştur,  şu anda Brüksel, Ankara ve İstanbul ofisleri ile şirketlere ve şahıslara Türk Hukuku ile ilgili avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Özellikle Türkiye dışındaki Türk vatandaşlarımızın Türkiye’de ki hukuki problemleri ile ilgili çözümler üretir. Açıkgöz Hukuk Bürosu prensiplerinden ödün vermeksizin, sır saklama yükümlülüğü konusunda son derece hassas davranmak sureti ile meşru tüm beklentilerinizin karşılanmasını sağlamak üzere özverili ve titiz bir hizmet politikası benimsemiştir. Amacımız global hukukla bütünleşmek, ilgi alanlarımızla özdeşleşmek, sürekli değişimi yakalayarak kaliteli ve etkin bir hukuk hizmeti sunmaktır.

OVER ONS

Advocatenkantoor Acikgoz is in 2002 in Ankara opgericht door advocaat Hayrettin Açıkgöz. Momenteel biedt het juridische en advies gevende diensten aan bedrijven en particulieren met kantoren in Brussel, Ankara en Istanbul. De expertise van Advocatenkantoor Acikgoz heeft vooral betrekking tot juridische problemen van Turkse burgers in het buitenland en bedrijven die handel drijven in Turkije. Advocatenkantoor Acikgoz heeft een toegewijd en nauwgezet servicebeleid. Dit voldoet aan alle legitieme verwachtingen van u als klant. Ons doel is om te integreren met de wereldwijde wetgeving, ons te identificeren met uw belangen, een innovatieve aanpak aangaan om een kwaliteitsvolle en effectieve juridische dienstverlening te bieden, aangepast aan de constante veranderingen.

ABOUT US

Acikgoz Law Firm was established in 2002 in Ankara by Lawyer Hayrettin Açıkgöz. Currently, it provides legal and consultancy services to companies and individuals at its Brussels, Ankara and Istanbul offices. Acikgoz Law Firm specialises in providing legal advice  to Turkish citizens living outside Turkey as well as international companies doing business in Turkey. Acikgoz Law Firm prides itself in providing timely and excellent legal advice with utmost care in client confidentiality at all times. Thanks to our extensive global network and experienced team we are always ahead of legal issues the current challenging times pose to our clients and their businesses.